В рамках програми інтеграції

22:12, 15-05-2020

В рамках програми Спільноти соціальної інтеграції в Словаччині (м. Тренчин) вийшла друком монографія «THEORETICAL AND CRIMINAL- LEGAL ASPECTS OF ECONOMIC SECURITY MANAGEMENT OF TELECOMMUNICATION PROVIDERS». В монографії розглядаються теоретичні та кримінально-правові питання управління економічною безпекою телекомунікаційних підприємств.

Програма соціальної інтеграції активно реалізується в Європі з кінця 80-х рр. ХХ ст. На міжнародній арені відбуваються істотні зміни, що зумовлюють тенденцію переходу системи міжнародних відносин від двополярної до багатоцентричної конфігурації. Виявляється прагнення ряду держав знайти свої місце та роль в цій мінливій системі. Програма орієнтована на зближення країн через взаємопізнання, взаєморозуміння та співпрацю у всіх сферах життєдіяльності, зокрема у науковій.

В Україні за два останні роки відбулися суттєві зміни у сфері вищої освіти. Одним з чинників, що зумовив модернізацію цієї сфери – це адаптація вітчизняної вищої школи до міжнародних стандартів у сфері освіти і науки. Одним з двох авторів монографії є доцент кафедри менеджменту Сотниченко Володимир Миколайович.

Реальність сьогодення переконливо доводить наскільки актуальним є питання економічної безпеки та управління нею. Для того, щоб успішно вирішувати це питання з мінімальними втратами, необхідно чітко та грамотно діяти в межах правового поля, що й намагалися показати автори монографії.

Знайти монографію для ознайомлення можна на сайті «Словенська народна книжниця» за посиланням