Передзахист дипломних робіт на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

13:21, 29-05-2020

28 травня відбувся попередній on-line захист кваліфікаційних дипломних робіт здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня денної форми навчання спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Метою проведення попереднього захисту є:

• перевірка дотримання вимог щодо змісту роботи (виходячи з наданого завдання) та її оформлення;
  • перевірка готовності автора до захисту роботи, а саме:

- вільне володіння матеріалом дипломного дослідження,

- здатність правильно відповідати на запитання стосовно результатів дослідження,

- наявність демонстраційного матеріалу для публічного захисту роботи.

Кожен студент спробував себе у презентації свого проекту та виголошенні промови відповідно до теми роботи. Викладачами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності були надані рекомендації студентам на що необхідно звернути увагу при публічному захисті дипломних робіт. Загалом студенти продемонстрували вільне володіння матеріалом, вміло добирали аргументи під час відповідей на запитання.

Усі студенти кафедри успішно пройшли процедуру попереднього захисту та допущені до захисту кваліфікаційних робіт перед Державною екзаменаційною комісією.

Вітаємо здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з успішним проходженням передзахисту випускних кваліфікаційних робіт та бажаємо успіху під час майбутньої  державної атестації!

Фотографії