Попередній захист студентів заочної форми навчання кафедри Інженерії програмного забезпечення

10:53, 01-06-2020

26-28 травня 2020 відбувся попередній захист дипломних робіт студентів заочної форми навчання кафедри Інженерії програмного забезпечення, які здобувають ступень магістра та бакалавра на платформі zoom.

Метою проведення попереднього захисту було:

• перевірка дотримання вимог щодо змісту роботи (виходячи з теми роботи та завдання);
  • демонстрація робочого програмного забезпечення;
  • перевірка готовності автора до захисту роботи, а саме:

- вільне володіння матеріалом дипломного дослідження,

- здатність  відповідати на запитання щодо результатів дослідження,

- наявність демонстраційного матеріалу для публічного захисту роботи.

Кожен студент презентував своє наукове дослідження, продемонстрував робоче програмне забезпечення, використавши платформу zoom. Члени державної екзаменаційної комісії надали зауваження та рекомендації студентам, що до їх публічних виступів та презентацій дипломних робіт.

Студенти, які успішно пройшли попередній захист чекають результатів перевірки на плагіат і готують роботи до надання в деканат.

Увага! Тверда копія роботи має надійти в деканат ННІІТ до 5 червня 2020 року. Інформація про час та доступ до платформи захисту буде в наступних новинах.

Бажаємо здобувачам вдалого захисту!