Захист атестаційних робіт бакалаврами спеціальності Комп’ютерна інженерія

10:28, 28-06-2020

Захист дипломної роботи бакалавра – це, мабуть, самий хвилюючий і відповідальний момент за весь час навчання в університеті. На кафедрі Комп’ютерної інженерії з 11 по 18 червня відбувся захист дипломних робіт студентами 4 курсу денної форми навчання та 5 курсу заочної форми навчання, які стали дипломованими бакалаврами.

Попри труднощі, які виникли у зв’язку карантинними заходами, всі бакалаври змогли гідно презентувати свої кваліфікаційні роботи та показали високий рівень фахової підготовки.

В процесі захисту бакалаври запропонували досить багато цікавих технологічних рішень та розкрили ряд питань, які ставить перед ними саме життя. Тепер все це вже позаду і новоспечених бакалаврів чекає перспективне робоче місце або вступ до магістратури.

Високий рівень представлених до захисту робіт переконливо засвідчив, що студенти проявили себе фахівцями в теорії і на практиці.

Всім фахівцям бакалаврам, для яких розпочинається нова сторінка їхнього життя, бажаємо широкої і світлої дороги в житті, наполегливості в досягненні поставленої мети, успіхів сьогодні і завжди!

Зичимо Вам, шановні випускники, життєвих гараздів та знайти себе у професійній діяльності, сподіваємося на подальшу співпрацю.