Маркетолог - професія, затребувана часом

14:23, 01-09-2020

У цифровий час всі успішні компанії вже працюють, використовуючи техніку, що дуже сильно допомагає в роботі.

Адже саме завдяки технічному прогресу життя людини спростилася в рази. Зараз роботодавці шукають не просто кваліфікованого працівника, а того хто може допомогти в розвитку компанії. Саме з цієї причини маркетолог зараз найбільш затребувана професія часом.

Для успішної діяльності компанії маркетолог, перш за все, повинен контролювати все що відбуваються з компанією за допомогою засобів масової інформації, ведення та контроль всіх блогів і соціальних сторінок в інтернеті, а так же найголовніший контроль контенту сайту.

Маркетолог повинен вміти побудувати довгострокову комунікацію з клієнтом, що б покупець став лояльніше до бренду і надалі купував його знову.

Кожна компанія намагається йти в ногу з часом, тому в багатьох компаніях змінюються вимоги до кандидатів, вони повинні вміти зробити так, що б компанія змогла витримати будь-яку конкуренцію, а й запропонувати способи, що дозволяють компанії створювати нові ринковий простір, де компанія буде розвиватися розвитку.

Тому ключовою фігурою сучасної компанії стає Інтернет-маркетолог.

Інтернет-маркетолог це фахівець, який допомагає просувати бізнес замовника в інтернеті, за допомогою різних рекламних каналів, інструментів і способів.

У більшості випадків, саме маркетолог продумує план просування бізнесу, отримує під цей план бюджет і інших фахівців (копірайтерів, таргетологів, СММ-щиків і т.д.) і стежить за тим, щоб ці фахівці виконували поставлені завдання.

Він використовує різні види залучення - контекстну рекламу, соціальні мережі, email-розсилки та й багато всього іншого.

Інтернет-маркетолог, в свою чергу, придумує стратегію просування інтернет-магазину, опрацьовує воронку продажів і починає підключати різні рекламні інструменти для генерації трафіку.

Якщо ви хочете мати затребувану професію, Вам підходить спеціальність «Маркетинг» в Державному університеті телекомунікацій.

Адже тут можуть дати вам як хорошу базу знань, так і практичні навички для успішного працевлаштування.

Наша кафедра завжди рада бачити нових перспективних хлопців з великим ентузіазмом, які будуть генерувати нові ідеї, і відповідати професії нового часу.