Магістри спеціальності Інформаційні системи та технології опанують Erlang

11:01, 10-09-2020

Erlang — функціональна мова програмування, з динамічною типізацією (прийом, що використовується в мовах програмування і мовах специфікації, при якому змінна зв'язується з типом в момент присвоєння значення, а не в момент оголошення змінної — таким чином, в різних ділянках програми одна і та ж змінна може приймати значення різних типів).

Erlang — це мова програмування, що ідеально підходить для створення паралельних відмовостійких додатків, призначених для роботи в режимі реального часу.

Erlang вирішує три проблеми, пов'язані з розробкою паралельних, розподілених додатків, що працюють в режимі реального часу:

• можливість швидкої та ефективної розробки додатків;
  • розробка програм, стійких як до програмних, так і до апаратних неполадок;
  • можливість оновлення програм "на льоту", без необхідності зупинення виконання.

Erlang застосовується в найрізноманітніших областях, серед них: телекомунікаційні мережі, розподілені бази даних, фінансові програми, сервери обміну миттєвими повідомленнями, нейронні мережі тощо.

Багато компаній вже користуються Erlang: Amazon, Yahoo!, Facebook, T-Mobile, Motorola, Ericsson, WhatsApp та інші.

Для розширення запасу своїх знань та вмінь об`єктно-орієнтованих мов, які вивчали на рівні підготовки «бакалавр», ще й функціональною мовою програмування, магістри спеціальності Інформаційні системи та технології опановуватимуть Erlang.