Кураторська година зі студентами групи птб-41 кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

19:00, 13-09-2020

На кафедрі Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності кураторами академічних груп щотижня проводиться кураторська година. Так, 04.09.2020 року куратор групи ПТБ-41, доцент кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Гужавіна І.В. привітала студентів з початком нового навчального року, обговорила зі студентами групи актуальні питання – відвідування занять, якість та доступність викладання матеріалу, рівень успішності та недоліки, які студенти допускають під час навчання, а також дотримання правил поведінки студентів в університеті та в гуртожитку.

Була проведена розмова з старостою групи Раздорожною Діаною, щодо організації навчання студентів, ведення журналу відвідувань занять.

Особливу увагу було надано питанню охорони здоров’я студентів в сучасних умовах, а саме: необхідності ретельно дотримуватися соціальної дистанції, уникати скупчення людей у закритих приміщеннях, використовувати засоби індивідуального захисту, дотримуватися правил респіраторної гігієни та етикету кашлю, негайно звертатися по медичну допомогу при ознаках захворювання тощо.

На даний момент в університеті передбачені усі необхідні заходи щодо протидії поширенню коронавірусу. Нашим головним спільним завдання – є максимально обмежити ризики захворювання, надійно захистити здоров’я усіх учасників навчального процесу.

Також  увагу було приділено інноваційному змісту навчання в університеті, розглянуто питання переваг та додаткових можливостей навчання в Державному університеті телекомунікацій.

Бажаємо нашим студентам подальших успіхів у навчанні та досягненні нових вершин та здоров’я!!