Вітаємо першокурсників!

09:49, 17-09-2020

Уже з наступного тижня розпочнеться навчання першокурсників, які здобуватимуть вищу освіту за перспективними бакалаврськими освітніми програмами: «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» та «Документознавство та інформаційна діяльність» та магістерською програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій.

Шановні першокурсники!

Впродовж студентських років на Вас чекає напружена, але цікава та творча праця, Ви оволодієте сучасними здобутками науки і техніки, пізнаєте тонкощі обраного фаху, здобудете глибокі теоретичні знання, практичні вміння і навики.

Професорсько-викладацький склад кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій зробить все можливе, щоб наші студенти здобули якісну освіту, набули актуальних знань, з якими в майбутньому зможуть гідно зреалізувати себе у професійній діяльності. Наші студенти посилено вивчають іноземні мови та здобувають сучасні знання з фахових дисциплін.

Державний університет телекомунікацій стрімко розвиває матеріально-технічну базу, забезпечуючи студентів можливостями навчатися на найсучаснішому обладнанні від провідних фірм. Отримані знання і навички дозволять Вам бути висококонкурентними фахівцями і працювати:

• у бізнесі;
  • на виробництві;
  • у державній службі;
  • науково-дослідних організаціях;
  • освітніх установах та ін.

Бажаємо Вам, шановні студенти, знайти свою дорогу до знань й подолати її легко та гідно. Нехай роки навчання в нашому університеті стануть найкращими роками Вашого молодого життя!

Зичимо Вам удачі, енергії, натхнення, яскравих вражень, цікавих подій!..