Іноземні студенти про Державний університет телекомунікацій в інформаційній мережі Конго

10:02, 02-10-2020

1 вересня 2020 року до Державного університету телекомунікацій вступило багато іноземних студентів, які приїхали з Конго, Нігерії, Гамбії, Єгипту, Китаю та інших країн. Перш ніж вступити до університету вони майже рік з викладачами кафедри української мови вивчали українську мову, культуру України і, звичайно ж, з метою подальшого навчання в Україні знайомились з сучасною лаболаторною базою Державного університету телекомунікацій, яка створена на основі обладнання останнього покоління різних компаній-партнерів університету.

У результаті інноваційного навчання, а саме різних методик, викладачі кафедри української мови занурили іноземного слухача підготовчого відділення  у мовне середовище, у результаті чого, сьогодні іноземний студент не тільки розуміє викладачів та одногрупників, а і вільно вступає у діалог. Особливо приємно, що іноземний студент слідкує за  життям університету, і сприймає інформацію українською мовою та ділиться враженнями зі своїми співвітчизниками вже рідною мовою.

Пуала Блейз вивчав українську мову 10 місяців на підготовчому відділенні.

За період навчання він виконував усі завдання викладачів, вивчав теорентичний матеріал та втілював практично свої знання виконуючи переклади з французької на українську як усно, так і письмово.

Сьогодні він студент Державного університету телекомунікацій. Після занять він активно публікується  в інформаційних інтернет-виданнях  Конго.

Однією з публікацій була стаття присвячена Державного університету телекомунікацій.

Анотація статті:

Україна:

Після складання тесту з української мови іноземні студенти вступили до Державного університету телекомунікацій

Загалом тринадцять (13) студентів із-за кордону прийнято до престижного українського університету, Державного університету телекомунікацій, для продовження навчання.

Сюди входять: Амр Салах Ібрагім, Блез Пуала Маменгі, Секка Кебба, Чен Єхан, Тхібола Таня Ванкані, Муїла Пламеді Накава, Пасула Муноло Грейс, Удег Окума Ініобонг, Удег Удег Уніме, Сю Ченхао, Ігве Остін Онібінгаечі Батіломі та Магомедалі Джавідан Бах'яддін оглі.

Дійсно, їх вступ до цієї Альма-матер відбувається після того, як вони отримали або відзнаку, або оцінку задоволеності в тесті з мовного курсу.

Ця гарна заявка не залишила байдужими викладачів кафедри української мови університету, які надіслали їм щирі вітання. Зверніть увагу, що ці студенти починають навчатися з цього року (2020).

Щоб допомогти  краще зорієнтуватися, нових студентів чекали екскурсії по різних університетських лабораторіях, і на місці їм давали необхідні пояснення щодо конкретної спеціальності.

Наприклад, на кафедрі інформаціїйної та кібербезпеки вони мали змогу зустріти професора Гайдур Г.І. яка пояснила їм усі переваги  спеціальності.

Перебуваючи на кафедрі менеджменту, їх привітала професор кафедри Лазоренко Л. В. і далі пояснила, що університет дає дуже якісне навчання, навчання, яке відповідає міжнародним стандартам.

Він також пояснив, що університет хоче "підготувати нове покоління ділової еліти, краще, чоловіків та жінок, здатних систематично та інноваційно мислити та приймати ефективні рішення, широко використовуючи комп'ютерні технології".

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку