Науково-педагогічна практика – невід’ємна частина навчального процесу магістрів кафедри Інженерія програмного забезпечення

16:35, 04-10-2020

Науково-педагогічна практика є невід’ємною частиною підготовки до викладацької діяльності магістрів кафедри Інженерія програмного забезпечення. Метою даної практики є засвоєння здобувачами вищої освіти комплексу професійних компетентних якостей, необхідних для майбутньої самостійної науково-педагогічної діяльності. За період практики студенти групи ПДМ-61 виконали основні завдання:

• ознайомились зі змістом та основними напрямками науково-педагогічної діяльності у Державному університеті телекомунікацій;
  • розглянули методики складання та ведення навчально-методичної документації;
  • оволоділи методиками проведення різних видів навчальних занять зі студентами 1-3 курсів кафедри Інженерія програмного забезпечення.

Так, Бєлов Володимир провів семінар на тему «Арифметичні типи даних. Перерахований тип» для студенів груп КІД-11 та КІД-12 з дисципліни «Алгоритми та структури даних», що є основою для майбутніх фахівців; Гордієнко Катерина провела практичне заняття на тему «Управління ІТ проектом» та Лакович Михайло на тему «Розрахунок вартості проекту» для студентів груп ПД-41, 42, 44  з дисципліни «Економіка програмного забезпечення», що забезпечує компетенцію здатності здійснювати процес інтеграції системи, застосовувати стандарти і процедури управління змінами для підтримки цілісності, загальної функціональності і надійності програмного забезпечення.

Вітаємо студентів з проходженням науково-педагогічної практики, а також із початком викладацької діяльності.