Інтеграція інноваційного змісту навчання до освітнього процесу за спеціальністю 073 Менеджмент

14:16, 08-10-2020

Кафедрою менеджменту у руслі концепції інноваційного змісту навчання, запровадженої в університеті, розроблено та включаються в навчальну програму різноманітні курси, які дозволяють нашим студентам отримати навички роботи з сучасними технологіями, що на сьогодні широко використовуються у діяльності їх потенційних роботодавців. Зокрема, значна увага приділяється автоматизованим системам управління підприємством, які активно застосовуються в найрізноманітніших сферах життя і сучасної економіки. Основною метою їх застосування є підвищення ефективності та використання можливостей кожного об'єкта управління. Такі системи дозволяють швидко і ефективно проводити аналіз роботи об'єкту, а на основі отриманих даних фахівці можуть прийняти управлінські рішення та налагодити виробничий процес.

Для того, щоб наші студенти мали можливість отримати практичні навички роботи з автоматизованими системами управління в межах навчального процесу, на 3-му курсі в дисципліну «Бізнес-адміністрування», було інтегровано курс "1С:Підприємство 8", конфігурації «Зарплата та управління персоналом», «Управління виробничим підприємством для України».

Система програм "1С:Підприємство 8" включає в себе платформу і прикладні рішення, розроблені на її основі, для автоматизації діяльності організацій і приватних осіб. Гнучкість платформи дозволяє застосовувати 1С:Підприємство 8 у найрізноманітніших областях:

• автоматизація виробничих і торгових підприємств, бюджетних і фінансових організацій, підприємств сфери обслуговування тощо;
  • підтримка оперативного управління підприємством;
  • автоматизація організаційної та господарської діяльності;
  • ведення бухгалтерського обліку з декількома планами рахунків і довільними вимірами обліку, регламентована звітність;
  • широкі можливості для управлінського обліку і побудови аналітичної звітності, підтримка багатовалютного обліку;
  • вирішення завдань планування, бюджетування і фінансового аналізу;
  • розрахунок зарплати і управління персоналом;

Заняття проходять у лабораторії кафедри менеджменту «Мультиспектральний бізнес-тренажер ІТ-менеджер», яка обладнана всім необхідним апаратним та програмним забезпеченням.

Завдяки співпраці кафедри з Центром сертифікованого навчання ВAS та 1С:Підприємство ПРОКОМ наші студенти мають можливість отримати документальне підтвердження отриманих знань та навичок у вигляді свідоцтв та сертифікатів, що безумовно відкриває для них ширші можливості працевлаштування.