Організація дистанційного навчання на кафедрі Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

10:33, 17-10-2020

13 жовтня 2020 року Кабінетом Міністрів України було прийнято  рішення про перехід загальноосвітніх навчальних закладів на дистанційну форму навчання з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року з рекомендованим виїздом студентів з гуртожитків. В  зв’язку  з цим студентам Державного університету телекомунікацій  було запропоновано альтернативу проведення навчального процесу в зручному і простому у використанні сервісі для дистанційного навчання Zoom.

Викладацький склад кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності організував ряд   онлайн-конференцій зі студентами університету . Для підключення до конференції слухачеві потрібно лише ввести її ідентифікатор (при необхідності - з паролем). Ви можете підключатися до лекції як з ПК, так і з вашого смартфона! Ви можете включити або відключити своє відео, камеру і мікрофон. Питання ви можете не тільки ставити в голос, а й написати їх в чаті програми: викладач обов'язково на них відповість!

Перед початком онлайн-занять в Zoom необхідно перевірити готовність технічних пристроїв:

• Підготуйте робоче місце: комп'ютер, ноутбук, смартфон, на якому ви прослуховуватиме заняття.
  • Підключіть веб-камеру з вашого пристрою, щоб викладач бачив вас при спілкуванні. У разі якщо програма ще не встановлена на вашому пристрої ви можете завантажити її перейшовши за посиланням https://zoom.us/download

Дочекайтесь появи вікна програми. Натисніть "Увійти в конференцію".

В поле «Вкажіть ідентифікатор конференції» вводите виданий вам викладачем  ідентифікатор, що складається з 10-ти цифр і тире (при повторному підключенні можна буде не вводити ідентифікатор вручну, а вибрати його зі списку).

В поле «Введіть ваше ім'я» введіть Прізвище та ім'я. Переконайтеся, що обраний пункт «Запам'ятати моє ім'я для майбутніх конференцій».

Після цього натисніть на кнопку «Увійти». Натисніть на кнопку «Підключитися з відео». Якщо у вас немає веб-камери, тоді натисніть на кнопку «Підключитися без відео».

Після того, як ви увійшли в конференцію натисніть «Увійти з використання звуку комп'ютера».

Якщо підвести курсор до нижньої частини екрану конференції, з'явиться спливаюче меню

На час лекції викладач може автоматично вимкнути мікрофони у всіх слухачів і вас не буде чути. В цьому випадку, якщо у вас з'явиться питання, його можна написати в чаті натиснувши  на «... Детальніше» та вибрати пункт «Чат» і «Учасники».

Після закінчення лекції  ви вийдете з конференції автоматично, якщо цього не відбулося – натисніть кнопку «Вийти з конференції».

Для  максимально комфортного навчання, і отримання знань в повному обсязі, платформа Zoom дозволяє всім учасникам зручно спілкуватися в режимі реального часу, а тому, шановні студенти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», розклад занять залишається для вас незмінним, заняття триває півтори години із перервою 5 хвилин, на випадок  якщо у студентів виникають додаткові питання – фідбек отримує кожен слухач, оскільки  платформа Zoom забезпечує відмінний зворотній зв'язок.

Бажаємо успіхів у навчанні та опануванні нових знань за допомогою інтеграційних технологій!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.