Профорієнтаційна робота кафедри менеджменту

10:05, 29-10-2020

Доцентом кафедри менеджменту було проведено профорієнтаційну роботу в одній з Бучанських шкіл. Майбутнім абітурієнтам була донесена інформація про «Інноваційний зміст навчання» в Державному університеті телекомунікацій, також з гаджетів ми пробували заходити на сайт університету для більш ширшого ознайомлення з структурою та кафедрами.

На запитання «Як в університеті відбувається дистанційне навчання?» школярам ми відповідаємо та демонструємо з наших новин: що в Державному університеті телекомунікацій ректором Толубко В.Б. створена найсучасніша інформаційна система, яка забезпечує всіх викладачів необхідними ресурсами для проведення лекцій, практичних, семінарів в програмах для організації відеоконференцій, а студенти ДУТ мають повний доступ до матеріалів системи електронного навчання  Moodle.

Наразі ми плануємо провести соцопитування студентів кафедри менеджменту з приводу дистанційного навчання. Подальші наші результати та дослідження ви зможете прочитати в наших новинах!