Використання новітніх навчальних платформ для удосконалення професійних знань студентів

08:41, 02-11-2020

Використання сучасних технологій навчання є відмінною рисою Державного університету телекомунікацій, зокрема кафедрою «Публічного управління та адміністрування». Підчас вивчення навчальної дисципліни «Організація діяльності державного службовця» студенти другого курсу та магістранти п’ятого курсу під час вивчення дисципліни «Управління територіальним розвитком» мають можливість (і активно цим користуються) долучатися до онлайн курсів проєкту DESPRO за сприянням Європейського Союзу Спільноти практик: Сталий розвиток http://udl.despro.org.ua.

Так, напередодні чергових занять із студентами другого і п’ятого курсів Навчально-наукового інституту захисту інформації зі спеціальності «Публічного управління та адміністрування» Управління проектами Проект DESPRO Національного агентства з питань державної служби відкрило черговий проект - «Спільнота практик: Сталий розвиток» та запрошує долучитися до щорічної події Спільноти – онлайн курсу «Управління проєктами місцевого розвитку-10».

У рамках співпраці проекту DESPRO, Української школи урядування та Національного агентства України з питань державної служби даний курс є загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для державних службовців категорій «Б» та «В» та посадових осіб місцевого самоврядування «Управління проектами місцевого розвитку», а також інших учасників онлайн курсів, включаючи наших студентів.

Успішні учасники курсу, які наберуть 75 балів і більше, отримають сертифікат проєкту DESPRO.

До участі запрошуються не тільки представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутати місцевих рад, лідери громад та активісти громадського сектору, а також студенти та викладачі, які хочуть оволодіти сучасними техніками управління проектами, набути і продемонструвати здатність розробити проектну концепцію, виступити в ролі експерта проектів колег, зробити презентацію власного проекту і реалізувати в своїх громадах проектні підходи для розвитку.

Тисячі учасників Спільноти практик вже пройшли навчання за цим курсом і успішно використовують набуті знання, впроваджуючи проекти розвитку громад. Особливістю курсу «Управління проєктами місцевого розвитку-10» буде можливість кожного, хто розробить концепцію проекту, валідувати продукт проекту серед заінтересованих сторін і представити свою ініціативу на Всеукраїнській онлайн конференції «Творимо зміни разом».

Все, що необхідно для навчання: Інтернет, електронна поштова скринька, можливість навчатися принаймні одну годину на день та непереборне бажання перетворювати власне життя та життя громади на краще. Тривалість навчання за програмою курсу: 1 листопада – 8 грудня. Зарахування на е-курс триватиме до 10 листопада.