Сертифіковані курси HUAWEI на кафедрі Інформаційних систем та технологій

18:30, 04-11-2020

Кафедра Інформаційних систем та технологій у рамках навчального процесу активно співпрацює з ІТ компаніями-партнерами. Серед таких компаній, не потребуюча зайвої реклами, HUAWEI, яка міцно займає суттєву нішу в світовій економіці та є, відповідно, привабливою для працевлаштування не тільки для наших випускників, а і для досвідчених фахівців.

Щоб отримати перше високооплачуване місце роботи, студенти, яких готує кафедра, мають отримати не тільки диплом ЗВО, а й сертифікати компанії-роботодавця.

На сьогодні викладачі кафедри на чолі із завідувачкою – доктором технічних наук Сторчак Камілою Павлівною – зробили перші кроки для забезпечення такої якісної підготовки студентів за сучасними напрямками, успішно пройшовши сертифіковані тренінги HUAWEI за декількома програмами та отримали сертифікати тренерів курсів підготовки фахівців HUAWEI.

Це найзатребуваніші в сучасній системі ІТ освіти програми – Internet of Things (IoT, Інтернет речей) та Cloud computing (хмарні технології).

Тепер, світовий рівень освіти в ІТ сфері став ще доступнішим для студентів ДУТ. Вони матимуть змогу отримати сертифікати HUAWEI , опанувавши курси одного з лідерів глобальної ІТ економіки, просто навчаючись  на кафедрі Інформаційних систем та технологій.

Запрошуємо абітурієнтів на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!