Наукова діяльність аспірантів кафедри менеджменту

11:54, 05-11-2020

Підготовка аспірантів кафедри менеджменту відбувається за освітньо-науковою програмою доктор філософії спеціальності 073 Менеджмент. Метою цієї програми є розвиток дослідницьких навичок та глибокого розуміння проблем менеджменту та забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців – оригінальних наукових досліджень в сфері менеджменту, які здатні проводити наукові розвідки, генерувати нові наукові знання, формувати теоретико-методологічний базис розвитку менеджменту за викликів та запитів сьогодення. Значна увага приділяється вдосконаленню знань аспірантів з англійської мови  та розвитку їх комунікаційних навичок. Аспірант кафедри менеджменту Сараненко Андрій Миколайович і його науковий керівник д.е.н., професор Зеліско Інна Михайлівна прийняли  участь у роботі міжнародної науково - практичної конференції «SCIENCE, RESEARCH, DEVELOPMENT» («Наука. Дослідження. Розвиток»), яка проходила у Берліні та опублікували статтю на англійській мові STAGES OF INNOVATION MANAGEMENT FORMATION IN THE SPHERE OF TELECOMMUNICATIONS.

Глобалізаційні процеси, що відбуваються у сфері суспільно-економічних відносин вимагають інтеграції вітчизняної науки  у світовий науковий простір, тому важливою складовою підготовки аспірантів кафедри менеджменту є їх участь у міжнародних науково-практичних  конференціях, презентація  результатів  їх наукових досліджень за кордоном та обмін досвідом з аспірантами і науковцями з інших країн.