Сучасні тенденції розвитку дистанційного навчання як засіб стимулювання самоосвіти

17:26, 07-11-2020

Особливої актуальності в сучасній соціально-економічній ситуації України набула проблема неперервної освіти як процес, спрямований на всебічний розвиток особистості, систематичне поповнення знань упродовж життя для розвитку особистості й удосконалення професійної компетентності.

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності здійснюється на основі поєднання різних форм і методів активного навчання, врахування індивідуальних особливостей мислення слухачів, уміння творчо застосовувати набуті знання в практичній діяльності та самостійно удосконалювати свій фаховий рівень шляхом пошуку, опанування та впровадження у практику власної діяльності досягнень науки, перспективного педагогічного досвіду, інноваційних технологій та сучасних засобів навчання.

З метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів к.е.н., доцентом кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності  Пісковець О.В. дистанційно пройдено модульну систему онлайн-курсу з отриманням сертифікатів на освітньому порталі «Всеосвіта» та  студії онлайн-освіти  EdEra.

Опрацьовано та успішно  пройдено тестовий контроль  про дистанційний та змішаний формати навчання. Прослухано онлайн-вебінари за напрямками: цифрова грамотність: YouTube, Gmail, Google Диск; креативні ідеї створення онлайн-тестів та їх практичне застосуванн у навчанні; доповнена реальність в освіті; онлайн-тести як реалізація технологій змішаного навчання; основи дизайну для педагогів, практикум.

Постійне підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та впровадження інноваційних технологій навчання є складовою частиною всієї освітньої системи, що дозволяє здійснити оновлення змісту, форм і методів навчання відповідно до сучасних потреб суспільства в інноваційному розвитку з урахуванням потреб здобувачів вищої освіти та  оптимізувати весь процес навчання.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.