Сучасні тенденції розвитку дистанційного навчання як засіб стимулювання самоосвіти

17:26, 07-11-2020

Особливої актуальності в сучасній соціально-економічній ситуації України набула проблема неперервної освіти як процес, спрямований на всебічний розвиток особистості, систематичне поповнення знань упродовж життя для розвитку особистості й удосконалення професійної компетентності.

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності здійснюється на основі поєднання різних форм і методів активного навчання, врахування індивідуальних особливостей мислення слухачів, уміння творчо застосовувати набуті знання в практичній діяльності та самостійно удосконалювати свій фаховий рівень шляхом пошуку, опанування та впровадження у практику власної діяльності досягнень науки, перспективного педагогічного досвіду, інноваційних технологій та сучасних засобів навчання.

З метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів к.е.н., доцентом кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності  Пісковець О.В. дистанційно пройдено модульну систему онлайн-курсу з отриманням сертифікатів на освітньому порталі «Всеосвіта» та  студії онлайн-освіти  EdEra.

Опрацьовано та успішно  пройдено тестовий контроль  про дистанційний та змішаний формати навчання. Прослухано онлайн-вебінари за напрямками: цифрова грамотність: YouTube, Gmail, Google Диск; креативні ідеї створення онлайн-тестів та їх практичне застосуванн у навчанні; доповнена реальність в освіті; онлайн-тести як реалізація технологій змішаного навчання; основи дизайну для педагогів, практикум.

Постійне підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та впровадження інноваційних технологій навчання є складовою частиною всієї освітньої системи, що дозволяє здійснити оновлення змісту, форм і методів навчання відповідно до сучасних потреб суспільства в інноваційному розвитку з урахуванням потреб здобувачів вищої освіти та  оптимізувати весь процес навчання.

Фотографії