Професійний розвиток викладачів кафедри Системного аналізу – запорука успішного навчання студентів

10:34, 09-11-2020

Кожен випускник хоче бути впевненим, що ті знання, які він отримав під час навчання, стануть у нагоді в реальній роботі. Ніхто не хоче після працевлаштування за спеціальністю чути фразу «Забудьте все, чому вас вчили в університеті». Саме тому викладачі кафедри Системного аналізу постійно оновлюють вміст навчальних дисциплін, спираючись на сучасні тенденції розвитку інформаційних та телекомунікаційних технологій.

Зокрема, в рамках співробітництва з компанією-партнером Lifecell, викладачі кафедри Золотухіна Оксана Анатоліївна, Штіммерман Аксєнія Миколаївна та Резник Сергій Юрійович наприкінці жовтня 2020 р. прийняли участь в соціально-освітній програмі «Upgrade yourself with lifecell».  Вони долучилися до тренінгів за темами:

• «Управління часом та персональна ефективність» (тренер Олеся Цимбал),
  • «Web & Google аналітика» (тренер Павло Брадулов),
  • «Цифровий маркетинг та комунікації» (тренер Павло Брадулов),
  • «Практична інформаційна безпека» (тренер Іван Соколов),
  • «Комунікації в проектах» (тренер Олександр Подобрій),
  • «Методологія розробки» (тренер Дмитро Аношенко).

У зв’язку із карантинними обмеженнями  тренінги в цьому році проходили онлайн із використанням платформи Microsoft Teams. Під час тренінгів викладачі мали можливість не тільки прослухати цікаві лекції від тренерів, але й отримати інформацію по практичним кейсам та обговорити особливості застосування в навчальному процесі методик та технологій, що використовуються в бізнесі. За результатами участі викладачів у тренінговій програмі на засіданні кафедри Системного аналізу було обговорено питання актуалізації лекційного та практичного матеріалу з дисциплін освітньої програми «Інформаційні технології автоматизації бізнес-процесів та аналізу даних» у відповідності до сучасних вимог бізнесу.