Відкрита лекція на тему «Магнітне поле постійного струму»

16:39, 09-11-2020

03.11.2020 р. старшим викладачем кафедри Фізики Морозовою С.В. була проведена відкрита лекція на тему «Магнітне поле постійного струму» для студентів Навчально-наукового інституту захисту інформації.

Фізика – базова дисципліна для підготовки фахівців усіх технічних спеціальностей нашого Університету, викладається на І курсі. 50% усіх занять – це практичні та лабораторні, на яких студенті закріплюють та вчаться застосовувати теоретичні знання, отримані на лекціях, тому теоретична підготовка є необхідною складовою для проведення практики. В період пандемії COVID не всі студенти можуть відвідувати заняття, тому за допомогою студента групи БСД-12 Лупехи Володимира та працівника Центру культури та мистецтв Грінченка Вадима Руслановича було налагоджено інтернет-з’єднання для демонстрації даної лекції студентам, які хворіють або проживають у червоних зонах. Це дозволяє відсутнім на занятті студентами не відставати у вивченні нових теоретичних питань, відчувати себе у колективі.

Викладачі кафедри Фізики на високому методичному рівні проводять лекційні та практичні заняття як аудиторно, так і дистанційно, що забезпечує високий рівень теоретичної підготовки майбутніх фахівців.

Фотографії