Зустріч інструкторів Академії CISCO ДУТ

17:35, 10-11-2020

В Державному університеті телекомунікацій вже 7 років активно функціонує Академія Cisco. Наші студенти мають чудову можливість в межах навчального процесу пройти підготовку по певному курсу та по завершенню отримати іменний сертифікат міжнародного зразка, який в наш час є одним з основних чинників успішного працевлаштування. Всі курси Академії Cisco постійно оновлюються, враховуючи безперервну зміну технологій в IT-галузі.

6 листопада 2020 р. відбулася зустріч інструкторів Академії CISCO Державного університету телекомунікацій.

До зустрічі за допомогою додатку Cisco WebEx Meetings онлайн долучилася Олена Домотенко, менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні, яка поділилася з інструкторами корисною інформацією про щоквартальні Тижні підвищення кваліфікації, новини Програми академій CISCO та надавала відповіді на питання інструкторів.

Учасники отримали багато цікавої інформації, поділилися враженнями від нових ініціатив Академії CISCO, досвідчені інструктори поділилися досвідом з молодим поповненням нашої інструкторської команди. Зустріч видалася дуже продуктивною, змістовною і безперечно корисною для всіх учасників! Приємно, що всі інструктори виявляють бажання в подальшому розвиватися і не зупинятися на вже досягнутих успіхах.

Долучайтеся до функціонування Академії CISCO в Державному університеті телекомунікацій, не втратьте свій шанс отримати іменний сертифікат міжнародного зразка, що є одним з основних факторів отримання першого високооплачуваного робочого місця!