Термінали розпізнавання осіб в системах контролю доступу як впровадження в інноваційний зміст навчання

11:46, 17-11-2020

Розпізнавання обличчя в системах контролю доступу відповідає зростаючому попиту на безконтактні рішення в області ідентифікації. Сьогодні даний спосіб біометричної ідентифікації є загальносвітовим трендом. Для більшості компаній це стає вирішенням проблем з інсайдерами  чи людьми які не працюють в компанії але бувають в компанії по логістичним питанням.

Термінали Hikvision використовують алгоритм глибокого машинного навчання і детекції достовірності біометричних даних особи.

Термінали Hikvision DS-K1T606MF підтримують ідентифікацію за відбитками пальців і картам Mifare, DS-K1T8105E має вбудований зчитувач карт EM-Marine, до терміналу DS-K1T331W може бути підключений зчитувач безконтактних карт. Пам'ять термінала 3200 користувачів, об’єм журналу подій 100000 тисяч.

Камера  2 Mп, ширококутній об’єктив
Дистанція розпізнавання обличчя 0,3 м - 1 м
Режим зв’язку 10/100 Мбит/с; Wi-Fi
Розміри 281,5 х 113 х 45 мм
Степінь захисту IP65
Монтаж настінний

Студенти кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту щодня слідкують за новинками в сфері систем інформаційної і кібернетичної безпеки, так як, щоб залишатися в тренді потрібно володіти новою інформацією.