Дорогий студенте, вітаємо з твої Днем Студента!

14:50, 17-11-2020

Вже 79 років у світі святкують день молодих, цілеспрямованих і вірних своїй мрії студентів. Також 17 листопада називають Днем міжнародної солідарності студентів. Дата свята вибрана на честь трагічних подій в Чехії, де в 1939 року на мирну демонстрацію вийшли чеські студенти, відзначаючи річницю незалежності, проти них виступили регулярні німецькі війська. В результаті був вбитий студент-медик Ян Оплетал. На його похованні тисячі студентів бунтували проти гітлерівської коаліції, було багато затриманих, з них 9 студентів страчено 17 листопада.

Через два роки в Лондоні була проведена Міжнародна зустріч студентів, де було вирішено  щорічно відзначати 17 листопада як День студента.

І в сучасній історії є багато прикладів сміливості і відданості ідеї студентів всіх країн. Та і в нашій країні громадська позиція студентів змінювала сьогодення і допомагала будувати майбутнє, те яке хоче бачити кожен із них, їх світле і так не схоже на наше.

Кафедра Економіки підприємств та соціальних технологій, вітає всіх студентів з цим святом і бажає кожному студенту безхмарного неба, лише п’ятірок в заліковці і дивлячись навколо, здоров’я, Вам і вашим рідним. Ми переконані, що з Вас виростуть прекрасні фахівці і впевнені в своєму майбутньому люди, тому що ви і є наше майбутнє. Бажаємо гарно відсвяткувати сьогоднішній день, але пам’ятайте, що завтра ми знову чекаємо Вас на заняттях в стінах нашого Університету.