З Міжнародним днем студентства

13:38, 18-11-2020

Міжнародний День студента відзначається 17 листопада. Зазвичай, в цей день заведено веселитися і робити безглузді вчинки, властиві молодості і статусу студента.

Ще однією гарною традицією в цей день стало привітання студентів за високі здобутки в навчанні, наполегливу працю, активну участь у житті Солом’янського району від керівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Цього року нагороду і привітання від першого заступника голови РДА Олександра Смика отримала наша студентка групи ПД 31, фотограф і просто красуня Марія Ігнатова.

Шановні наші студенти, колектив кафедри інженерія програмного забезпечення вітає вас з Міжнародним днем студента. Бажаємо насолоджуватись кожної хвилиною студентського життя, досягати поставлених перед собою ІТ-вершин, акумулювати креативні ідеї та йти вперед до поставлених цілей!