Кафедра української мови вітає переможців мовного конкурсу ДУТ!

12:25, 19-11-2020

Науковий студентський гурток “25 кроків мовної впевненості” інформує:

Сучасна освіта є невід’ємною від категорії «інновація». Інновація означає оновлення або поліпшення. У загальному плані його можна розуміти як особливу культурну цінність (матеріальну або нематеріальну), яка зараз і в цьому місці сприймається людьми як нова.

У Державному університеті телекомунікацій інноваційний підхід у методиці  викладання дисциплін займає головну позицію.

Суть інноваційної освіти можна виразити фразою: «Не наздоганяти минуле, а створювати майбутнє».

У кращих своїх зразках воно орієнтоване не стільки на передачу знань, які постійно застарівають,   скільки на оволодіння базовими компетенціями, що дають змогу потім, в міру необхідності, набувати знання самостійно. Саме тому така освіта має бути пов’язана з практикою.

10 листопада 2020 року студенти Державного університету телекомунікацію взяли участь у І-му турі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. І вже до Дня студента отримали результати.

Переможцями стали:

1-е місце - Срібна Аліна Анатоліївна - група ІСД - 21

2-е місце - Гайдур Ксенія Володимирівна - група ТСД - 21

3-є місце - Євхимець Денис Анатолійович - група АЗД – 11

Від організаторів конкурсу, викладачів кафедр української мови і документознавства та інформаційної діяльності університету, переможці отримали книгу української письменниці, поетеси та художниці, що працює у стилі сюрреалізму та герметизму, Емми Андієвської та україномовні твори іноземних авторів.

Вітаємо переможців!