Круглий стіл зі студентами спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

15:06, 20-11-2020

Студентське життя – це період особистісної та професійної самореалізації, розкриття своїх талантів, перші кроки самостійного життя, прийняття принципових рішень і формування громадянської позиції. А ще – це час молодості, романтики і кохання.

В Україні налічується близько 2,3 мільйона студентів і 520 закладів вищої освіти. Для багатьох людей студентські роки – це найкращий час, який вони згадують з посмішкою. У листопаді учні вишів відзначають професійне свято – Міжнародний день студента.

Міжнародний День студента не має кордонів, він єднає всіх, хто прагне до вершин знань, суспільного самоствердження і прогресивних змін. Дату для свята вибрали на честь трагічних подій в Чехії в 1939 році. В умовах сучасності День студента святкується у багатьох країнах світу. В Україні 17 листопада стали відзначати як День студента з 1999 року згідно з указом Президента України № 659/99 від 16 червня 1999 року.

З нагоди такого чудового свята науково-педагогічними працівниками кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності було організовано круглий стіл щодо залучення авангарду нашої молоді, а саме студентів 1-го курсу до створення бачення власного майбутнього в напрямі плідної роботи по обраній спеціальності та досягненням висот у професійній сфері!

Завідувачка кафедри – Гавриш О.М. та викладачі кафедри організували та провели практикум з майстерності викладу власних суджень та міркувань щодо ідентифікації та представлення ключових характерних рис та переваг «Business man» & «Business women».

Усі першокурсники виявили ініціативу в підготовці та проведенні свята, а кращих було нагороджено титулами:

• «Вusiness creator» - Нігруца Мирослава Валентинівна
  • «Business innovator» - Сущенко Артем Русланович
  • «Business organizer» - Шостак Тетяна Юріївна

Щиро вітаємо наших студентів з їхнім Днем! Бажаємо завжди бути на хвилі позитиву, постійно прагнути до нового успіху, ніколи не втрачати своїх можливостей і ніколи не шкодувати про свій вибір. Нехай збуваються Ваші найзаповітніші мрії, завжди щастить на життєвому шляху!