Круглий стіл зі студентами спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

15:06, 20-11-2020

Студентське життя – це період особистісної та професійної самореалізації, розкриття своїх талантів, перші кроки самостійного життя, прийняття принципових рішень і формування громадянської позиції. А ще – це час молодості, романтики і кохання.

В Україні налічується близько 2,3 мільйона студентів і 520 закладів вищої освіти. Для багатьох людей студентські роки – це найкращий час, який вони згадують з посмішкою. У листопаді учні вишів відзначають професійне свято – Міжнародний день студента.

Міжнародний День студента не має кордонів, він єднає всіх, хто прагне до вершин знань, суспільного самоствердження і прогресивних змін. Дату для свята вибрали на честь трагічних подій в Чехії в 1939 році. В умовах сучасності День студента святкується у багатьох країнах світу. В Україні 17 листопада стали відзначати як День студента з 1999 року згідно з указом Президента України № 659/99 від 16 червня 1999 року.

З нагоди такого чудового свята науково-педагогічними працівниками кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності було організовано круглий стіл щодо залучення авангарду нашої молоді, а саме студентів 1-го курсу до створення бачення власного майбутнього в напрямі плідної роботи по обраній спеціальності та досягненням висот у професійній сфері!

Завідувачка кафедри – Гавриш О.М. та викладачі кафедри організували та провели практикум з майстерності викладу власних суджень та міркувань щодо ідентифікації та представлення ключових характерних рис та переваг «Business man» & «Business women».

Усі першокурсники виявили ініціативу в підготовці та проведенні свята, а кращих було нагороджено титулами:

• «Вusiness creator» - Нігруца Мирослава Валентинівна
  • «Business innovator» - Сущенко Артем Русланович
  • «Business organizer» - Шостак Тетяна Юріївна

Щиро вітаємо наших студентів з їхнім Днем! Бажаємо завжди бути на хвилі позитиву, постійно прагнути до нового успіху, ніколи не втрачати своїх можливостей і ніколи не шкодувати про свій вибір. Нехай збуваються Ваші найзаповітніші мрії, завжди щастить на життєвому шляху!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.