Вручення сертифікатів учасникам курсів обчислювальної математики з використанням персонального комп’ютера!

08:47, 24-11-2020

Навчальною програмою, для студентів нашого університету кожного семестру проводяться двомісячні Курси з обчислювальної математики з використанням персонального комп’ютера.

Метою курсів є поглиблене вивчення розділів вищої математики за допомогою комп’ютера. По завершенню курсів вcі учасники курсів складають екзамен і за його результатами отримують Сертифікат Державного університету телекомунікацій, який допомагає їм під час працевлаштування.

Цього семестру курс тривав з 2 березня, але у зв’язку із виконанням Наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» курси було перенесено. Вони продовжили свою роботу з 1 жовтня по 30 жовтня.

30 жовтня студентам було проведено контроль знань, умінь і навичок у формі письмового екзамену. І як логічний підсумок курсу за результатами екзамену було вручено сертифікат університетського зразка. Більшість учасників отримали сертифікат в електронному вигляді і всім бажаючим отримати сертифікат особисто завідувач кафедри вищої математики Замрій Ірина Вікторівна вручила їх 3 листопада 2020 року.