Організація дистанційного навчання на кафедрі інформаційної та кібернетичної безпеки з використанням сучасних технологій

14:40, 24-11-2020

В зв’язку з епідеміологічною ситуацією та розпорядженням Ректора Державного університету телекомунікацій, на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки було підготовлено робочі місця для проведення онлайн-занять в Zoom. Окрім цього, весь науково-педагогічний склад кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки створив облікові записи на платформі Zoom та пройшов додаткові навчання щодо особливостей використання даної платформи. В результаті, у студентів є можливість підключення до онлайн-конференцій, згідно розкладу занять, з будь якого девайсу, що має доступ до Інтернету, достатньо лише ввести ідентифікатор та код доступу, що зазначені нижче в таблиці.

ПІБ викладача, посада

асистент

Ідентифікатор: 398 724 1325

Код доступу: 8iNTNk

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.