Науково-практична конференція «Telecommunication: problems and innovation»

11:41, 29-11-2020

Державний університет телекомунікацій

Кафедра телекомунікаційних систем та мереж

Кафедра телекомунікаційних систем та мереж Державного університету телекомунікацій запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Telecommunication: problems and innovation».

Захід відбудеться 10 грудня 2020 року.

Мета конференції – обговорення проблем, інновацій та перспектив у сфері телекомунікацій.

У програмі конференції планується робота за наступними секціями:

• Телекомунікаційні системи та мережі
  • Інформаційні системи та технології
  • Інформаційна безпека телекомунікаційних систем і мереж
  • Соціально-економічні аспекти розвитку телекомунікацій

Робочі мови конференції: українська та англійська.

Форма участі – ЗАОЧНА.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА!

Матеріали надсилати до 09.12.2020 року на е-maіl: tkconfdut@ukr.net

ВИМОГИ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

• Тези доповідей, обсягом 1-2 сторінки формату А4.
  • редактор Word,
  • шрифт Times New Roman,
  • кегль 14,
  • міжрядковий інтервал 1,
  • поля: верхнє та нижнє – 2 см, ліве - 2,5 см, праве – 1,5 см,
  • формули в редакторі Equation 3,0.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ:

• Назва (великими літерами),
  • ПІБ, назва вищого навчального закладу, назва інституту (повна)
  • По тексту використовуються заокруглені дужки, для посилань на джерело – квадратні: [12, с. 56–57; 14, с. 23], [14, с. 23],
  • Список використаних джерел (не більше 4 джерел) друкується наприкінці тез в алфавітному порядку.

За зміст та якість поданих тез несе відповідальність автор.

Тези, які не відповідають вимогам та містять академічний плагіат розглядатися не будуть.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.