На кафедру публічного управління та адміністрування прийшло навчатися покоління – Z!

14:24, 23-12-2020

Часто трапляється так, що між сучасними поколіннями з’являються певні непорозуміння. Так і з покоління-Z, для яких важливо, аби до їхньої думки дослухалися. Вони люблять вчитися, швидко засвоюють нові знання, а великі обсяги інформації не становлять для них ніяких труднощів.

Першокурсники кафедри Публічного управління та адміністрування відрізняються своєю неймовірною багатозадачністю та креативністю. Вони обожнюють знаходити рішення зі складних ситуацій та  розв’язувати найскладніші задачі. Головне, що потрібно для покоління-Z – це мотивація! Все, що вони роблять, потребує реакції оточуючих! Тому, всі завдання, які ставить кафедра перед ними формулюються чітко, детально та залучає до командної роботи. І тут у нагоді стає дисципліна «Соціальна психологія» зі спеціальності 281 – «Публічне управління та адміністрування». Аби праця першокурсників давала найкращий результат, їм надаються творчі завдання, максимально цікаві для них самих – «Зетів».

Отже, дисципліна «Соціальна психологія» допомагає нашим студентам знайти відповідь на низку важливих психологічних питань, а саме:

• Що таке людське спілкування, які його особливості та механізми?
  • Що відбувається з людиною, як змінюється її поведінка й особистісні структури, коли вона спілкується з іншими людьми, стає членом певної соціальної групи?
  • Що визначає поведінку людини у групі: її внутрішні психічні особливості або характеристики тієї групи, до діяльності якої долучилась людина?
  • Що таке група: це просто сума включених до неї людей, або це цілісна система, що живе й розвивається за своїми законами?
  • Як співвідносяться різні групи між собою, що визначає правила й закономірності міжгрупової взаємодії?

Наші першокурсники, на перших заняттях  з дисципліни, зрозуміли, що «Соціальна психологія» має широке прикладне значення, позаяк уся сфера людського життя пронизана спілкуванням, внутрішньо- і міжгруповою взаємодією та враховує всі особливості, що характерні цьому та іншим поколінням, а також враховує події, які можуть вплинути на людину. Завдяки цьому, вони спокійні, індивідуальні, креативні та зберігають чудові відносини один з одним та  з оточуючими їх людьми!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.