Чому треба вибрати кафедру публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій?

11:09, 04-01-2021

Запрошуємо всіх здобути освіту на рівні бакалавра та магістра!

Висококваліфіковані кадри науково-педагогічного складу кафедри публічного управління та адміністрування гарантують високий рівень освіти. Можливість вивчення англійської мови. Постійна актуалізація програми навчання гарантує знання, що відповідають останнім тенденціям та інноваціям. Освітня програма передбачає теоретичну і практичну підготовку. Надання місць проходження, практики в органах державної влади і місцевого самоврядування з першого курсу. Широка пропозиція з працевлаштування після закінчення навчання (на основі досліджень випускники нашої кафедри найбільш затребувані).

Кафедра публічного управління та адміністрування готує професійних фахівців в секторі, в якому працевлаштування з самого початку визначається, в основному, з практичних навичок кандидатів. Ми стежимо за постійним оновленням своїх пропозицій і співпрацюємо з органами влади, які надають адміністративні послуги. Практика допомагає студентам саморозвиватися, і це не тільки можливість набути навичок і знань, а й удосконалювати практичні навички з першого курс. Випускники нашої кафедри - це фахівці широкого профілю не тільки в області теоретичних, а й практичних знань, що володіють суспільно-економічними, організаційними, юридичними та спеціальними знаннями в поєднанні з навичками, придбаними під час проходження практики, завжди затребувані в якості фахівців в публічному управлінні та адмініструванні.

Спеціальність «публічне управління та адміністрування» найбільш актуальна тепер, коли загроза, що виникла в результаті раптової появи і несподівано динамічного поширення епідемій: SARS-Co V-2 і Covid-19 в більшій кількості країн Європи і світу. Випускник спеціальності «публічне управління та адміністрування» буде володіти навичками швидкого і точного прийняття рішень в ситуаціях, загрожуючих  небезпеці  українців, особливо тих, хто перебуває в зонах підвищеного ризику.

Ми навчимо Вас, як побудувати Україну незалежною, територіально цілісної, квітучої, суспільно справедливою, що допоможе Вам, дійсно гідним і кращим, піднятися по соціальному ліфту вгору!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "281 - Публічне управління та адміністрування" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.