Науку в ДУТ не спинити!

15:39, 14-01-2021

Наша країна переживає важкі часи у зв’язку з пандемією корона-вірусу. Відповідно, з метою запобігання розповсюдження хвороби, всі студенти Державного університету телекомунікацій навчаються дистанційно. Але викладацький склад університету працює в учбовому закладі і виконує всі свої обов’язки. Це стосується і проведення наукових досліджень та усіх пов’язаних подій. Так, 13 січня 2021 року в Університеті на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій відбулося розширене засідання кафедри, де заслуховувалася наукова робота доцента кафедри Плюща Олександра Григоровича на здобуття вченого ступеня доктора технічних наук. На заслуховуванні був присутній науково-педагогічний склад кафедри та запрошені фахівці зі спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка».

Після заслуховування доцента Плюща О.Г., відбулася плідна наукова дискусія, де ставилися гострі, але доречні питання. Результатом заслуховування та дискусії було схвалення роботи та її рекомендування до захисту у Спеціалізованій вченій раді університету.

Ми, на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій Державного університету телекомунікацій незважаючи на пандемію продовжуємо займатися наукою, проводити експерименти та дослідження.

Якщо ви маєте схильність до науки, та маєте нестримне бажання досягти великих в ній висот, приходьте навчатися на нашу кафедру – ми навчимо вас всьому, що вміємо роботи самі, або більше – будемо зростати науково разом. Чекаємо на вас в нашому університеті!!!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.