Впровадження в інноваційний зміст навчання мережевого контролера доступу ZKTeco C3-200 case B, який є еталоном для системи захисту

11:08, 30-01-2021

На кафедрі систем інформаційного та кібернетичного захисту в рамках навчального процесу використовується одна з топових моделей ZKTeco C3-200 case B, яку рекомендує партнер кафедри компанія Инфотех.

Компанія ZKTeco  тривалий час є однією з провідних компаній на ринку систем інформаційного та кібернетичного захисту. Найбільші світові  компанії UPS, McDonalds, DHL, Mercedes-benz, Samsung, Saudi Arabia Petroleum Company прийняли продукцію ZKTeco.

ZKTeco C3-200 case B – є моделлю мережевого контролера на дві двосторонні точки проходу через двоє дверей. Може запам’ятовувати 30000 карт, 100000 подій. Підключення 4-х зчитувачів, кнопки виходу, датчика двері і допоміжного виходу.

Головні можливості даної моделі:

Високо ступінчастий захист, захист від високої напруги, підтримка інтерфейсу Wiegand (простий провідний інтерфейс зв'язку між пристроєм зчитування ідентифікатора і контролером), обслуговує зчитувачі карт різного формату ID, Mifare, HID, також має повний набір портів. Використання інтерфейсу Ethernet для надійної мережі, програмне забезпечення дозволяє відтворити в реальному часі всі події закриття і відкриття дверей. Функція програмування Interlock керує доступом, Antipassback - заборона подвійного проходу, режим Duress – примусова тривога,  SDK - набір засобів розробки, який дозволяє вдосконалювати продукт.

В даній моделі є всі характеристики для забезпечення цілісності та конфіденційності інформації, крім того можна вдосконалювати її за допомогою програмного забезпечення під різні реалії компанії. Дана модель є найкращим рішенням для захисту серверної кімнати, де зберігається вся конфіденційна інформація підприємства, установи.