Співпраця між університетом та бізнесом в дії

12:11, 01-02-2021

Розвиток та підтримка сфери освіти – одне із ключових питань бізнесу для забезпечення якісного навчального процесу у заклад вищої освіти, як наслідок, – вирощування команди професійних, відданих, класних фахівців.

Котрий раз у рамках співпраці кафедра Інженерії програмного забезпечення отримала від  компанії-партнера ТОВ  «ЕПАМ СИСТЕМЗ» серверне обладнання у якості навчального обладнання з метою підвищення освіти студентів і формування їх практичної складової у  сфері сучасних інформаційних технологій.

Надані компанією сервери установлено в лабораторії Epam кафедри Інженерія програмного забезпечення, а також укомплектовано  лабораторію «Технологій штучного інтелекту» кафедри Штучного інтелекту та лабораторію кафедри Комп’ютерних наук. Це забезпечить більш високу продуктивність та надійність при практичній роботі студентів у процесі вивчення дисциплін «Хмарні технології», «Штучний інтелект» та інших. Дякуємо за підтримку!