Участь в науково-практичних конференціях є нагальною потребою для розвитку викладача-науковця навчального закладу

10:01, 04-02-2021

Для будь-якого науковця  участь в конференції є дуже важливою і цікавою подією, можливість виступити на якій  надає науковцю безліч перспектив і потенційних переваг.

Першою і найбільш очевидною  перевагою є практика самих виступів.  Тож не складно помітити, що найбільш помітні і популярні вчені є за сумісництвом відмінними ораторами. Конференція - це один з найпростіших і дієвих способів заявити про себе.  При регулярних відвідинах подібних заходів ім'я  науковця завжди буде на слуху, що обов'язково зіграє свою роль в довгостроковій перспективі. На конференціях роботи науковців  піддаються  увазі інших колег, які зможуть поставити гострі питання і обов'язково вкажуть на всі спірні моменти. Ще однією перевагою участі в конференціях є зустріч на них однодумців та майбутніх партнерів з досліджень, спілкування з якими може позитивно позначитися на подальшій  діяльності науковця. На конференції можна знайти потенційних партнерів і спонсорів для досліджень науковця.  Це може здатися фантастичним, але серйозні домовленості дуже часто укладаються  прямо на конференціях,  що сприяє  фінансуванню наукових робіт. Участь в конференціях прямо пов'язана з публікаціями в різних журналах, адже їх представники також присутні на подібних заходах.

Звичайно ж, багато хто припускає, що це зайве, і намагаються триматися осторонь від таких великих скупчень людей, проте, в період пандемії та проведення  карантинних заходів багато організаторів конференцій проводять їх в режимі он лайн за допомогою сучасних інформаційних технологій.

Так, в найближчий час в лютому-березні  місяці в режимі он-лайн відбудуться такі міжнародні науково-практичні конференції:

• VI міжнародна науково-практична конференція “Priority directions of science and technology development”, яка відбудеться 20-22 лютого 2021 року в м. Києві;
  • VI міжнародна науково-практична конференція “World science: problems, prospects and innovations”, яка відбудеться 23-25 лютого 2021 року в  м. Торонто, Канада;

• IV міжнародна науково-практична конференція “European scientific discussions”, яка відбудеться 26-28 лютого 2021 року в  м. Римі, Італія;
  • VI міжнародна науково-практична конференція “Science and education: problems, prospects and innovations”, яка відбудеться 3-5  березня 2021 року в м. Кіото, Японія;
  • IV міжнародна науково-практична конференція “Achievements and prospects of modern scientific research”, яка відбудеться 7-9  березня 2021 року в м. Буенос-Айресі, Аргентина.

Кожен учасник отримує персональний сертифікат. Збірникам, в яких будуть надруковані тези, присвоюються бібліотечні індекси УДК та міжнародний стандартний книжковий номер ISBN.

Викладачі кафедри МВТ планують взяти активну участь у міжнародних науково-практичних конференціях.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.