Рекомендації Microsoft щодо вживання ІТ-термінів

16:20, 11-02-2021

Одним із важливих умінь ІТ-фахівців, яке високо цінують роботодавці, є володіння СУЧАСНОЮ технічною англійською мовою, зокрема, писемним мовленням. Для підтримання та постійного вдосконалення своїх знань писемної англійської у сфері ІТ варто використовувати авторитетні автентичні джерела. В пригоді можуть стати, наприклад, матеріали Microsoft, найбільшого у світі виробника програмного забезпечення.

Впродовж двох останніх років компанія проводила масштабне оновлення своїх Рекомендацій щодо стилю та термінології опису програм, керівництв користувача, нормативної документації у сфері ІТ. Зокрема, на сайті Microsoft подано поради щодо особливостей використання в технічних текстах різних частин мови, знаків пунктуації, скорочень, числових позначень.

Цікавим і з технічної, і з лінгвістичної точки зору є постійно оновлюваний Словник термінів. Обидва підрозділи Словнику – алфавітний перелік ІТ-термінів і добірки по окремих темах («Штучний інтелект», «Хмарні обчислення», «Кібербезпека» тощо) – містять не лише приклади, але й пояснення та поради щодо вживання термінів у певному контексті. Зокрема, у Словнику можна знайти відповіді на питання:

Чи знаєте ви відповіді на ці питання? Відвідайте сайт «Майкрософт» та перевірте себе!

Науково-методичне повідомлення
підготувала ст. викладач Горетько Т.В.