Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Стратегії кіберстійкості: управління ризиками та безперервність бізнесу»

17:29, 11-02-2021

25 лютого 2021 року кафедра управління інформаційною та кібернетичною безпекою Навчально-наукового інституту захисту інформації проводить Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію «Стратегії кіберстійкості: управління ризиками та безперервність бізнесу».

До участі у конференції запрошуються науковці вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти, аспіранти та здобувачі, а також студенти. За результатами Інтернет-конференції буде надруковано збірник тез.

Тематика конференції є надзвичайно актуальною, адже забезпечення кіберстійкості підприємства у нинішніх динамічних умовах розвитку інформаційно-телекомунікаційних систем є першочерговим завданням.

Варто відзначити, що термін «кіберстійкість» для нас є відносно новим. Це поняття поєднує кібербезпеку та стійкість бізнесу і означає здатність підприємства функціонувати й надавати свої бізнес-послуги навіть в умовах виникнення й реагування на кіберінциденти, а також у процесі відновлення після них. Бізнес має володіти відповідним організаційним і технологічним потенціалом, щоб запобігати, протистояти та швидко оговтуватися від загрозливих кіберподій і, в результаті, забезпечувати безперервність і якість надання бізнес-послуг своїм клієнтам.

Багато компаній по всьому світу прагнуть стати кіберстійкими, проте дослідження «Business Risk & Cyber Resilience» свідчать, що лише 36% організацій із шести ключових галузей у США, Великобританії, Німеччині, Франції та Японії можна вважати кіберстійкими.

На думку фахівців, успіх стратегій кіберстійкості підприємства базується на дотриманні комплексу принципів, серед яких:

• ініціативність і вирішення проблем безпеки;
  • вчасне прийняття рішень з питань безпеки;
  • застосування різноманітних кіберзасобів;
  • організаційна готовність і вирішення бізнес-проблем;
  • технічна гнучкість і адаптивність;
  • ситуаційна обізнаність.

Проведення конференції відкриває можливості для поширення передового досвіду й обміну науковими здобутками між науковцями, фахівцями-практиками у сфері забезпечення кіберстійкості, управління ризиками безпеки та підтримки безперервності бізнесу, а також залучення до науково-дослідної діяльності здобувачів освіти й апробації результатів їхніх наукових пошуків і кваліфікаційних робіт.

Інформаційний лист

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у конференціїі представити результати своїх досліджень!!!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.