Зустріч студентів 2 курсу з партнерами кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки

08:47, 16-02-2021

15 лютого провідна компанія з кібербезпеки Світ ІТ провели он-лайн зустріч зі студентами 2 курсу в рамках ознайомчої практики. Такий захід проводиться щорічно завдяки Максиму Порошину та Віталію Заріцкому, які є представниками компанії Світ ІТ .

В ході зустрічі виступив Віталій Заріцкий з коротким оглядом ринку Інформаційної безпеки і розповіддю компанію Світ ІТ на тему: "Що вас очікує попереду? Реалії кібербезпеки. Робота в інтеграторі."

У другій частині виступили наші студенти Матвій Ющенко і Катерина Андрущенко, які  розказали про свій досвід роботи в компанії, як вони проходили своє перше стажування та чим займаються.

Після виступів представників студенти-практиканти мали нагоду задати питання, які їх цікавили.

Для чого ми проводимо такі зустрічі?

Колектив кафедри розуміє, що світ кібербезпеки  дуже швидко змінюється. А саме партнери кафедри можуть ознайомити студентів з найкращими сучасними технологіями забезпечення кібербезпеки. Крім цього студенти мають змогу дізнатися про основні знання та практичні навики для отримання першого робочого місця в компанії.

Крім цього, саме такі зустрічі дозволяють колективу кафедри, впроваджувати сучасні технології та інновації в навчальний процес.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.