Матеріально-технічне забезпечення кафедри телекомунікаційних систем та мереж

15:23, 17-02-2021

Згідно угоди з компанією Juniper, кафедра телекомунікаційних систем та мереж отримала обладнання для побудови фрагменту мережі NGN. Це дозволо розробити ряд лабораторних робіт для дисциплін професійної підготовки за спеціальністю «Телекомунікації та радіотехніка», а також організувати курси підвищення кваліфікації фахівцям в галузі телекомунікацій.

Телекомунікаційна стійка з новітнім обладнанням компанії змонтована в лабораторії 220 нашої кафедри.

Встановлене обладнання необхідне для проведення в межах навчального процесу курсів компанії Juniper Networks. Дане обладнання дозволило і дозволяє студентам отримати практичні навички роботи з телекомунікаційним обладнанням, та підвищить їх конкурентоздатність на ринку праці нашої галузі.

Враховуючи те, що фрагмент мережі, створений даним обладнанням, відповідає критеріям мереж NGN, передбачаємо, що актуальність даного обладнання перекриватиме майбутні вимоги роботодавців в галузі телекомунікацій щонайменше 5 років.

Навчальна робота, що проводитиметься для студентів на даному обладнанні задовольнить такий перелік вимог роботодавців як знання про процес маршрутизації і приклади конфігурації, статична маршрутизація, балансування навантаження, зміна процесу обробки трафіку за допомогою фільтрів, протоколи маршрутизації OSPF і BGP, тунелювання IP-трафіку і забезпечення надійності, основні принципи конфігурації і моніторингу програмного забезпечення JUNOS, навички контролю за роботою обладнання компанії Juniper Networks.

Фотографії