Що таке штучний інтелект? Ми Вам розповімо

13:23, 21-02-2021

Шановні колеги, своєчасно та інноваційно відповідаючи на виклики сьогодення, в Державному університеті вже рік як відкрито кафедру штучного інтелекту, яка буде навчати основам роботи з нейронними мережами і вирішувати завдання, що пов'язані зі штучним інтелектом.

Кафедра «Штучного інтелекту» готує бакалаврів за однією із затребуваних сьогодні спеціальностей. За принципом «від простого до складного» з нами ви навчитеся вирішувати задачі, які пов'язані із використанням технологій штучного інтелекту.

Особливо принциповим для Державного університету телекомунікацій є застосування у навчальному процесі ряду інновацій, які на кафедрі Штучного інтелекту які реалізовані, а саме:

• навчання за спеціалізацією починається вже з першого курсу, а не з третього, як в інших навчальних закладах...;
  • у кожного у рамках навчального процесу є можливість абсолютно безкоштовно отримати сертифікати, що видаються компаніями-партнерами кафедри;
  • в університеті впроваджено посилене вивчення англійської мови протягом усіх років навчання;
  • практика, практика ... і ще раз практика! Більш, ніж 60% занять - це практичні заняття.

З нами ви навчитеся основам вирішення завдань, які пов'язані із використанням штучного інтелекту:

• розпізнавання образів та обробка зображень. Ви дізнаєтеся, як розпізнаються образи, емоції і особи; як створюються автопілот автомобілів; як проводиться детекція рухомих об'єктів, розпізнавання рукописного тексту, визначення віку по фото, і визначення рис характеру людини по фото;
  • обробка текстів, робота з мовними завданнями. Визначення категорій статей, затребуваність товару або послуги за стрічками соціальних мереж, визначення типажу людини по тексту, переклад з однієї мови на іншу, визначення художнього рівня тексту.
  • розпізнавання мови, обробка аудіо сигналів. Розпізнавання тексту по мові, розпізнавання емоцій по голосу, виявлення конфліктних розмов в дзвінках колл-центру, розпізнавання диктора-людину по голосу, верифікація входу в телефон по голосу для виключення шахрайства, розпізнавання стилю пісні і підбір схожих по стилю композицій на основі наявного плейлиста;
  • прогнозування часових процесів. Боти, які торгують на Forex; провісники погоди; оцінка результатів хімічних реакцій; оцінка ризиків по кредитах; оцінка термінів виконання типового проекту; оцінка нерухомості по заданих параметрах.
  • машинна творчість. Генерація голосу, створення фото «за умовами» (як, наприклад, хтось буде виглядати через 50 років), генерація рукописних цифр або рукописного тексту певним почерком, написання віршів і пісень, створення текстового опису до картинки, написання музики та ще багато чому цікавому...

Ласкаво просимо до нашої команди.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.