Співпраця з компанією-партнером IntraSystems

10:01, 25-02-2021

16 лютого компанія-партнер кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки IntraSystems провели зустріч зі студентами другого курсу під час ознайомчої практики. IntraSystems – компанія, що проектує, впроваджує і підтримує інформаційні та інженерні системи на основі власних технологічних розробок, а також рішень лідерів світового ринку інфокомунікаційних технологій.

Представники компанії Юрій Коровайченко та Олександр Гапоненко, які є випускниками кафедри, розповіли студентам про свою компанію та ознайомили з сучасними технологіями, які є актуальними для забезпечення кібербезпеки корпоративних інформаційних систем.

Разом з студентами було обговорено тему, яка є актуальною на сьогоднішній день, а саме «Комплексний захист інформаційних систем в корпоративних середовищах». Даний захід пройшов в атмосфері живого спілкування зі студентами.

Також, в кінці зустрічі, представниками компанії було організовано вікторину з можливістю отримання подарунків, де було визначено троє переможців, що в подальшому будуть залучені до проходження співбесіди в компанії.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.