Відкрита лекція від компанії-партнера кафедри системного аналізу

12:59, 26-02-2021

25 лютого 2021 року відбулася відкрита лекція для бакалаврів та магістрів спеціальності 124, Системний аналіз від компанії Центр Бізнес-Технологій, яка є одним із ключових партнерів кафедри. Доповідь робив керівник проектів компанії Шушура Олексій Миколайович.

Під час зустрічі студенти отримали інформацію про діяльність підприємства, про особливості роботи спеціаліста з системного аналізу  з реальними задачами, ознайомитись із програмним забезпеченням, що використовується в діяльності підприємства. Було озвучено ключові компетентності, якими повинен володіти фахівець, та дисципліни, які забезпечують необхідні hard skills та soft skills. Наприкінці лекції студенти мали можливість задати важливі для себе питання – їх цікавив рівень заробітних плат, режим роботи, що треба знати та вміти, щоб влаштуватися на роботу та інше.

Після відкритої лекції для студентів відбулося засідання кафедри системного аналізу за участі представника компанії-партнера на якому було обговорено відповідність вмісту навчальних дисциплін професійного спрямування до потреб сучасного ринку ІТ.

Фрагмент відкритої лекції – презентація компанії ЦБТ

Фрагмент відкритої лекції – демонстрація програмного забезпечення,
розробленого в компанії ЦБТ