Запрошуємо на навчання спеціальності 073 «Менеджмент»

08:50, 09-04-2021

Менеджмент - одна із затребуваних спеціальностей нашого часу. Державний університет телекомунікацій спрямований на навчання в сфері IT і телекомунікацій, і це єдиний університет, який може доповнити економічні дисципліни предметами із сфери IT, а всі ми знаємо, що зараз майбутнє за комп'ютерними знаннями. Це є одним з переваг, чому варто вибрати навчання за даною спеціальністю в Державному університеті телекомунікацій. До важливих пріоритетів навчання на кафедрі «Менеджменту» відноситься і той факт, що студенти вже з 1 курсу вивчають дисципліни за фахом, а з 2 курсу відправляються на практику. На 3 курсі студентів чекає дисципліна, яка викладається виключно англійською мовою. Це дає досвід і практику розмовної англійської в професійному напрямку. Протягом чотирьох курсів бакалаврату, кожен студент проходить кілька професійних курсів, а саме «Парус», «Cisco», «M.e Doc», «1С» та інші, а по завершенню має можливість отримати відповідний сертифікат, що є вагомим підтвердженням практичного досвіду і пропуском для працевлаштування. Під час навчання заняття відвідують представники різних фірм, які розповідають свій шлях, дають поради і можуть запропонувати місця для стажування.

Наш університет робить все для того, щоб студенти по закінченню освіти стали конкурентоспроможними фахівцями. Бажаємо успіху випускникам і чекаємо нових амбітних абітурієнтів!