Святкуймо Міжнародний день дівчат в ІКТ разом!

11:48, 21-04-2021

Сфера ІКТ вже давно перестала бути суто чоловічою. Дівчата та жінки успішно працюють програмістами, аналітиками, тестувальниками, інженерами, обіймають керівні посади.

Щорічно в 4-й четвер квітня відзначається Міжнародний день дівчат в ІКТ .– це глобальна ініціатива, спрямована на підвищення обізнаності серед дівчат і молодих жінок про важливість цифрових навичок та заохочення їх до навчання і побудови кар’єри в сфері ІКТ. На честь свята, 22 квітня з 09:00 до 19:00 CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, та її ініціатива #ДівчатаSTEM проведуть онлайн конференцію “День дівчат в ІКТ”. Захід пройде у рамках проєкту “Трамплін до рівності”, що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Швеції. Партнером заходу є національний проєкт «Дія.Цифрова освіта» Міністерства цифрової трансформації України. Інформаційні партнери заходу: Студвей, Всеосвіта, bit.ua, Гендер в деталях, Wtech.

В рамках заходу учасниць очікує:

• 10 годин надихаючих історій,
  • інтерактивний воркшоп,
  • дискусії з ІКТ-експертками провідних українських та міжнародних компаній,
  • цінні поради про старт кар’єри та жіноче лідерство в ІКТ,
  • вікторини, конкурси та круті подарунки для найбільш активних учасниць.

До участі запрошуються дівчата віком 14-25 років, яким цікаво дізнатися більше про навчання та побудову кар’єри в ІКТ.

Реєстрація для учасниць відкрита до 21 квітня 2021 року, 17:00: https://bit.ly/3rSrxEw

Детальна інформація: Юлія Шкуліпа, stem@csr-ukraine.org

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "124 Системний аналіз" кафедри Системного аналізу та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.