В Університеті створена ефективна система навчання для забезпечення успішного працевлаштування наших студентів!

09:24, 28-07-2021

Шановні абітурієнти

Головна задача Університету – забезпечення високоякісного навчання студентів. Для цього необхідний висококваліфікований науково-педагогічний колектив викладачів, докторів та кандидатів наук. В Університеті створена ефективна система підготовки кадрів вищої кваліфікації.

Кількість докторів та кандидатів наук в Університеті зростає  з кожним роком. Порівняно з 2013 р. кількість докторів наук зросла втричі, і якщо їх  середній вік в 2013 році  складав – 72 роки, то зараз  середній вік докторів наук – 48 років. Молоді кандидати наук, які захистили дисертації в цьому році у віці 25-30 р. всі призначені на посади доцентів. Таким чином, завдяки збільшенню кількості висококваліфікованих кадрів, забезпечується висока якість навчання студентів.

Молоді висококваліфіковані викладачі кафедр навчають студентів теоретично і практично новітнім досягненням сучасних інформаційних технологій. В Університеті зміст навчання узгоджений з роботодавцями компаніями партнерами кафедр. Наші студенти отримують уміння та навики, які необхідні в сучасній ІТ-галузі. Тому, всі випускники Університету ідуть в ногу з життям отримуючи престижні посади  в провідних ІТ компаніях.

В нашому Університеті створена така система наукової роботи, яка дозволяє студентам вже з третього курсу долучатися до наукової роботи кафедри, а в 35-40 років стати доктором наук.

Студенти, які мають особисту здібність до наукової роботи, займаються в наукових гуртках, під керівництвом висококваліфікованих викладачів кафедр, докторів та кандидатів наук.

Кращі випускники Університету продовжують навчання в аспірантурі. Система наукової роботи створена таким чином, що всі, хто навчається в аспірантурі та докторантурі, успішно захищають дисертації і працюють в Університеті викладачами, завідувачами кафедр, директорами інститутів. В нашому Університеті не було жодного випадку незахищення дисертаційних робіт.

Наш університет є членом Міжнародного союзу електрозв'язку з 2016 року. Під егідою Міжнародного Союзу Електрозв’язку в Університеті з року в рік  проводяться наукові конференції по розвитку і впровадженню інформаційних технологій. Міжнародний Союз Електрозв’язку являється структурним підрозділом Організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Завдяки збільшенню високопідготовлених докторів та кандидатів наук, в нашому Університеті студенти отримують теоретичні знання та практичні вміння та навики, відповідно до сучасних досягнень науки та технологій. Всі наші випускники гарантовано отримують високооплачувану престижну роботу.

Вступайте до нашого Університету!

На Вас чекає успішне та щасливе майбутнє!