Шановні абітурієнти, які мають встановлені державою пільги

11:16, 01-08-2021

Ви мрієте поступити в Університет навчатись по бюджету, тобто за державні кошти.

В наказі Міністра освіти і науки України від 15.10.2020 року № 1274 «Про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році» говориться, що після Вашого вступу на навчання в Університет по контракту – будуть виділені бюджетні місця для осіб пільгових категорій для Вашого переведення на навчання по бюджету, тобто за державні кошти. Згідно цього наказу Міністра: «Університет надсилає Міністерству освіти і науки України запит на виділення місць державного замовлення для осіб пільгових категорій».

Для того щоб Ви використали свою пільгу і були переведені на навчання по бюджету Вам потрібно поступити до Університету по контракту.

Подавайте оригінали документів і 15 серпня 2021 року Ви будете зараховані на навчання до Університету по контракту. Після Вашого зарахування на навчання по контракту, згідно наказу Міністра освіти і науки від 15.10.2020 року № 1274 «Про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році» Університет відправить до Міністерства освіти і науки запит про виділення для Вас бюджетних місць. Отримавши бюджетні місця Університет до 19 серпня 2021 року переведе Вас на навчання по бюджету.

Подавайте оригінали документів і починайте здійснювати свою мрію!