Результативна співпраця кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності з компаніями-партнерами

18:01, 19-09-2021

Компанії-партнери кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності активно приймають участь у розробці та складанні програм навчання, як IT-фахівців, так фахівців у сфері підприємництва та фінансів. Так, у складі робочої групи при  розробці  освітньо-професійної програми «Підприємництво та фінанси» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (у відповідності до державного стандарту вищої освіти), активно приймали участь  керівник  ЦСН «ПРОКОМ» - Столярчук Ірина Аркадіївна,  представник ТОВ «М.Е.ДОК» - Кім Артем Сергійович, директор товариства з обмеженою відповідальністю «ЮФК Ментор» - Грибінюков Ігор Петрович які надавали слушні пропозиції щодо того, якими практичними навиками має володіти випускник та яким чином, в яких освітніх компонентах вони мають набуватися.

16 вересня 2021 року представники компанії-партнерів взяли участь у робочому засіданні експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) під час проведення експертною групою НАЗЯВО акредитаційної експертизи освітньої програми «Підприємництво та фінанси», розробленої співробітниками кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій. Захід відбувся в дистанційному режимі.

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності дякує за плідну, результативну співпрацю наших партнерів – ЦНС «Проком», ТОВ «М.Е.ДОК»,  «ЮФК Ментор» і сподівається на продовження та посилення співпраці!!!