Зустріч студентів з представниками компанії «Хуавей Україна»: питання, відповіді, пропозиції, призи

11:07, 20-09-2021

16 вересня 2021 року Державний університет телекомунікацій відвідали представники компанії «Хуавей Україна».

Представники компанії зустрілися зі студентами і розповіли про фахові навички, необхідні для роботи у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, про професії, які існують у сфері телекомунікацій, та відкрили секрети, як скласти незабутнє резюме, успішно пройти співбесіду та почати стрімку професійну кар’єру в компанії. Молодь зацікавилась описаними перспективами й можливостями, то ж спікери відповідали на численні запитання від студентів.

Приємно, що одним зі спікерів – представників компанії «Хуавей Україна», був випускник спеціальності Комп’ютерна інженерія нашого університету – Владислав Дзісяк, який під час свого виступу підкреслив актуальність та перспективність навчання саме на спеціальності Комп’ютерна інженерія.

Наприкінці зустрічі було проведено цікаву вікторину з призами від компанії. Студенти 2 курсу спеціальності Комп’ютерна інженерія стали власниками цінних та приємних подарунків. Вітаємо Бриль Катерину, Матвієнко Дениса, Матковського Станіслава та Красюк Максима.

Такі зустрічі – це доказ того, що співпраця закладів освіти та стейкхолдерів надає роботодавцям та здобувачам освіти шанс направити професійний розвиток майбутнього працівника в необхідному напрямі.

Фотографії