Викладачі кафедри ІПЗАС пройшли курс «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів»

16:05, 20-09-2021

Питання забезпечення поширення принципів академічної доброчесності останнім часом привертають підвищену увагу науковців та освітян не лише в Україні, але й у всьому світі.

Розвиток сучасних технологій не лише значно розширює можливості для досліджень у всіх сферах, а й розширює можливості виявлення плагіату, фабрикації, фальсифікації, інших порушень академічної етики.

Викладачів кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем цікавить якісна освіта, побудована на засадах академічної доброчесності.

Саме тому нещодавно науково-педагогічні працівники кафедри пройшли курс «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів».

З цього курсу ми більш детально дізналися про теоретичні аспекти академічної доброчесності та фактори, які впливають на культуру академічної доброчесності здобувачів вищої освіти; навчилися застосовувати теоретичні знання на практиці у викладанні та науковому керівництві.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю

126 Інформаційні системи та технології!